اخبار

تجلیل از نفرات برتر مسابقات ورزش کارگری

تجلیل از نفرات برتر مسابقات ورزش کارگری
در اختتامیه مسابقات ورزش کارگری استان زنجان ، از نفرات برتر این مسابقات طی مراسمی ویژه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، از نفرات برتر مسابقات ورزش کارگری استان زنجان که به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر برگزار شده بود تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور مسئولین جامعه کار و ورزش کارگری برگزار شده بود ، بازرگان معاون اجتماعی فرهنگی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته کارگر گزارشی از برنامه های اجرا شده در هفته کارگر ارائه نمود. بازرگان افزود : در زمینه ورزش کارگری اقدامات خوبی انجام شده اما کافی و در شان ورزش کارگری استان زنجان نیست که در سال جاری شاهد رشد و توسعه رشته های ورزشی برای کارگران و ایجاد تحول در ورزش کارگری استان زنجان خواهیم بود.

در ادامه ریحانیان رئیس خانه کارگر ضمن گرامیداشت روز جهانی کارگر اظهار نمود : کارگران پیشگامان عرصه های تولید و صنعت هستند و بدون تلاش و زحمت آنان کشور به استقلال اقتصادی و فنی نخواهد رسید.وی گفت : اگر طراوت و شادابی در بین کارگران عزیز نباشد ، یقینا بهره وری کار با لا نخواهد رفت و این ممکن نیست جز با تقویت روحیه ورزشی در بین کارگران و ایجاد امکانات ورزشی در سطح استان زنجان.

در پایان این مراسم از نفرات برتر در این مسابقات که در سه رشته ورزشی شنا ، تنیس روی میز و دو صحرا نوردی حائز مقام شده بودند تجلیل به عمل آمد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید