اخبار

بستر سازی برای افزایش سرمایه گذاری از اولویت های بخش تعاون در زنجان است

بستر سازی برای افزایش سرمایه گذاری از اولویت های بخش تعاون در زنجان است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بستر سازی برای افزایش سرمایه گذاری در زمینه های مختلف اقتصادی از اولویت های بخش تعاون در این استان است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی دردیدار با مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان زنجان  با اشاره به اینکه قانونمداری اصلی ترین مولفه مورد تاکید برای انجام فعالیت های اقتصادی است، افزود: رعایت اصول قانونی در حوزه سرمایه گذاری روند پیشبرد اهداف را تسریع می کند.

وی اظهار کرد: با برنامه ریری اصولی و قانونی زمینه برای تحقق عدالت اجتماعی فراهم شده وبسیاری از معضلات ناشی از بی توجهی و عدم رعایت قانون در بخش های تولیدی مرتفع می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان کمک به رونق اقتصادی کشور را از اساسی ترین سیاست های وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی عنوان کرد و گفت: کمک به افزایش سرمایه گذاری از طریق بسترسازی مناسب و ایجاد امنیت اقتصادی در سطح این استان از مهمترین دغدغه های مسولان است.

غریوی ادامه داد: قرار گرفتن این استان در مسیر جاده ترانزیت، داشتن واحدهای صنعتی غنی درزمینه برق، الکترونیک و نساجی، جوانی جمعیت و نیروی انسانی، وجود زمین های مناسب آبی و دیمی از دیگر ظرفیت های بالقوه موجود برای فعالیت های اقتصادی است.

وی ابراز کرد:با توجه به شعار امسال مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با برنامه ریزی می توان زمینه لازم برای ترویج فرهنگ کار وایجاد اشتغال با تکیه بر غیرت جوانان را فراهم کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: حمایت از تشکل های تعاونی و تلاش در راستای افزایش سهم تعاون در اقتصاد ازدیگر اولویت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان است.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید