اخبار

آمار دقیقی از سهم تعاون در اقتصاد کشور در دست نیست

آمار دقیقی از سهم تعاون در اقتصاد کشور در دست نیست
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه آمار دقیقی از سهم تعاون در اقتصاد کشور در دست نیست، گفت: آمارهای غیررسمی بیانگر نقش پنج درصدی تعاون در اقتصاد است.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

·          

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، احمد غریوی در کارگروه اقتصادی استان زنجان با اشاره به اینکه آمار دققی از سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور وجود ندارد، اظهار داشت: ابلاغی در مورد این موضوع وجود ندارد.

وی به اظهارات برخی از مسئولان کشور در مورد سهم تعاون در اقتصاد کشور اشاره و اضافه کرد: این اظهارات بیانگر درگیر بودن پنج درصدی این بخش در اقتصاد ایران است.

در این جلسه مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات استانداری با اشاره به وجود یک سامانه ثبت فعالیت برای شرکت‌های تعاونی تاکید کرد: این سامانه فقط برای شرکت‌های تعاونی و مسئولان ذیربط آن قابل دسترسی است.

حسین امید مقدم با تاکید بر غیر قابل دسترس بودن اطلاعات سامانه فعالیت‌های بخش تعاون افزود: اطلاعات موجود بیانگر نقش سه درصدی این بخش در اقتصاد است.

در این جلسه مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری زنجان ضمن مرور مصوبات جلسه قبلی در مورد مراحل اجرایی این مصوبات گزارشی را ارائه داد و مدیران دستگاه‌های ذیربط هم در مورد این مصوبات گزارشی ارائه دادند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از جمله مسئولانی بودند که گزارش‌های مربوط به حوزه مدیریتی خود را ارائه کردند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید