اخبار

بازدید مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از دفتر خبرگزاری فارس

بازدید مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی  استان زنجان از دفتر خبرگزاری فارس
مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از دفتر خبرگزاری فارس در زنجان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان ظهر امروز از خبرگزاری فارس بازدید کرد و در جریان امور خبری این خبرگزاری قرار گرفت.

در این دیدار احمد غریوی با اشاره به رسالت خبرنگاران در بخش‌های مختلف اظهار داشت: رسانه‌ها باید دو اصل صداقت و امانتداری را مورد توجه ویژه قرار دهند.

این مسئول با بیان اینکه صداقت و امانتداری موجب می‌شود که تعامل بین رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی بهتر شود، خاطرنشان کرد: خدمات‌رسانی دستگاه‌های اجرایی در بخش‌های مختلف صورت می‌گیرد و عدم صداقت در اطلاع‌رسانی درست موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌های بالای رسانه برای تحقق اهداف جامعه بهره برد، بیان داشت: رسالت مطبوعات در این زمینه بسیار خطیر است.

غریوی با بیان اینکه 90 درصد مردم در ارتباط با این اداره کل هستند، تصریح کرد: جلب رضایت مراجعه‌کنندگان به این اداره کل کار سختی است که همت جمعی را می‌طلبد.

وی با اشاره به اینکه این اداره کل نیازمند مدیران و کارکنان جهادی است، بیان داشت: در این اداره کل فعالیت‌ها به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود.

*تولید 1000 خبر از سوی خبرگزاری فارس در ماه گذشته

سرپرست خبرگزاری فارس نیز در این بازدید با اشاره به تولید یک‌هزار خبر در ماه گذشته از سوی این سرپرستی تصریح کرد: تعامل با مسئولان استانی در دستور کار این خبرگزاری است.

قنبر رسولی ادامه داد: اطلاع‌رسانی وظیفه خبرنگاران است و در این زمینه کوتاهی پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش این خبرگزاری حرکت در مسیر درست اطلاع‌رسانی است، بیان داشت: از مسئولان رسانه‌ای استقبال می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز در این بازدید از برگزاری تور خبرنگاری برای خبرنگاران استان خبر داد و گفت: این تورها به منظور آشنایی خبرنگاران با حوزه فعالیت‌های این اداره کل برگزار می‌شود.

رسول احدی خاطرنشان کرد: بازدید از تعاونی‌های مختلف از جمله تعاونی‌هایی که با مشکلاتی مواجه هستند در برنامه‌های این گونه تورها در نظر گرفته شده است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید