اخبار

بازدید‌ شورای معاونان ‌اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از واحدهای تولیدی‌

بازدید‌ شورای معاونان ‌اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از واحدهای تولیدی‌
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: احصای مشکلات واحدهای تولیدی هدف بازدیدهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واحدهای تولیدی استان است.

·          

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به بازدید شورای معاونان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با واحدهای تولیدی مشکل‌دار در استان زنجان اظهار کرد: این بازدیدها به منظور بررسی مسائل و مشکلات این واحدها صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این بازدیدها چهارشنبه هر هفته صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: بازدید از سه تا چهار واحد تولیدی در هر هفته در برنامه کاری این اداره کل قرار دارد.

این مسئول با بیان اینکه در یک ماه اخیر از شش واحد صنعتی و تولیدی بازدیدهایی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: احصای مشکلات این واحدها در برنامه‌ریزی‌های استان قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه معاونت‌های اداره کل در این بازدیدها حضور دارند، بیان داشت: مشکلات واحدها در زمینه روابط کار،اشتغال و تعاون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

احدی خاطرنشان کرد: در بازدیدهای صورت گرفته کمترین مشکل ونارضایتی در حوزه اداره کل مشاهده شده است.

وی با اشاره به اینکه رضایتمندی واحدها از حوزه تعاون در این بازدیدها مشهود بود، یادآور شد: مشکلات جزئی نیز مورد بررسی و حل وفصل قرار گرفته است.

این مسئول با بیان اینکه پس از احصای مشکلات برنامه‌ریزی برای حل مشکلات انجام می‌شود، ادامه داد: معاونت‌های روابط کار ، اشتغال و تعاون پیگیر حل مشکلات هستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین از برگزاری تور بازدید از واحدهای تولیدی مشکل‌دار خبر داد و گفت: این تور برای خبرنگاران برگزار می‌شود.

احدی با بیان اینکه این برنامه در حال برنامه‌ریزی است، ادامه داد:‌ با حضور خبرنگاران مشکلات واحدهای تولیدی بررسی وبرای مسئولین ذیربط استانی گزارش می‌شود.

۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید