اخبار

احیای فرهنگ کار تعاونی مشکل بیکاری را حل و درآمد را عادلانه توزیع می‌کند

احیای فرهنگ کار تعاونی مشکل بیکاری را حل و درآمد را عادلانه توزیع می‌کند
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با احیای فرهنگ کار تعاونی‌ میتوان مشکل بیکاری را حل و درآمد را عادلانه توزیع کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد اسماعیلی در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و شورای معاونان این اداره کل اظهار کرد: تعاون نقش تاثیرگذاری در اشتغالزایی داشته و دارد ومیتوان با کار تعاونی و گروهی معضل بیکاری را با عنایت الهی حل کرد.

وی اظهار کرد: افزایش قدرت تعاونی ها باعث رفع مشکلات متعدد در جامعه به ویژه بیکاری می شود.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی قابلیت و ظرفیت های متعدد اقتصادی در استان زنجان را قابل توجه دانست و از آمادگی نمایندگان مجلس برای رونق دادن به بخش تعاون خبر داد و گفت: حاضریم برای رونق تعاونی‌ها در مجلس هر اقدامی انجام دهیم  چون بر این باوریم که حل مشکل بیکاری و اشتغالزایی با فعالیت بیش از پیش تعاونی ها امکانپذیر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بالا رفتن قدرت تعاونی‌ها موجب حل درصد بالایی از مشکلات جامعه خواهد شد، بیان کرد: باید حمایت‌های بیشتری از بخش تعاون صورت گیرد.

اسماعیلی در پایان با یادآوری هشت سال جنگ تحمیلی و خاطره خوش آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: ما با دست خالی و باپشتیبانی خداوند و رهبری امام خرمشهر را آزاد کردیم، پس در موقعیت کنونی نیز می‌توانیم با همکاری یکدیگر و مدیریت جهادی و عزم ملی مشکل بیکاری را حل کنیم.

 

۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید