اخبار

یکهزارو 500واحد مسکن مهر در سال 89درزنجان واگذار میشود

یکهزارو 500واحد مسکن مهر در  سال 89درزنجان واگذار میشود
مدیر کل تعاون استان زنجان گفت: یک هزارو 500 واحد مسکن مهر در قالب تعاونی ها سال 89به واجدین شرایط استان واگذار میشود
موسی متوسلین" در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه واگذاری این واحدها براساس پیش بینی های انجام شده باید تا پایان امسال انجام می شد، علت تاخیر در واگذاری واحدهای مسکونی مهر را ناتوانی اعضا در تامین سهم آورده ، انجام نشدن برخی از کارهای عمرانی نظیر محوطه سازی در فصل سرد سال و عدم هماهنگی لازم برخی از دستگاههای مرتبط در این خصوص ذکرکرد.
وی یادآورشد:‌ با قول مساعد مسوولان نسبت به افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به 200میلیون ریال، مهمترین مشکل اعضا در تامین هزینه ادامه ساخت این واحدها حل شد.
متوسلین، با بیان اینکه استان زنجان به لحاظ کیفیت و سرعت بالا و هزینه پایین ساخت مسکن مهر جزو سه استان برتر کشور است، یادآورشد: در زمان حاضر سه هزار واحد مسکن مهر در قالب تعاونی مهر در مناطق مختلف استان زنجان در دست ساخت است.
مدیر کل تعاون استان زنجان، همچنین به تشکیل حدود 230 تعاونی در بخشهای مختلف طی امسال خبرداد و گفت: با تشکیل این تعاونی ها ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال و کمک به توسعه اقتصادی و ارتقای درآمد سرانه استان ایجاد شده است.
وی، بابیان اینکه تاکید اداره کل تعاون، ارتقای کیفیت عملکرد تعاونی ها است،‌ افزود : تشکیل تعاونی های دانش بنیان یکی از موارد مهمی است که امسال و سال آینده از سوی این اداره کل پیگیری می شود
۷ فروردین ۱۳۸۹ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید