اخبار

کار آفرینان برتر استان زنجان تجلیل می‌شوند

کار آفرینان برتر استان زنجان تجلیل می‌شوند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با برگزاری جشنواره امتنان ،کار آفرینان برتر استان زنجان معرفی و تجلیل می‌شوند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی اظهار کرد: نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در قالب این جشنواره از کارآفرینان برتر استان تجلیل می‌شود، خاطرنشان کرد: بهره‌وری، نوآوری،خلاقیت و مهارت کار آفرینان در قالب این جشنواره ارزیابی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: کشاورزی، صنعتی، معدنی، خدمات و عمران از گرایش‌های جشنواره است.

غریوی با بیان اینکه حوزه مسکن، تامین نیاز تولیدکنندگان و صنوف خدماتی از گرایش‌های جشنواره است، تصریح کرد: مصرف‌کنندگان، اتحادیه‌ها و دهیاری‌های نیز مورد نیز از گرایش‌های مورد توجه جشنواره است.

وی با بیان اینکه مهلت نام‌نویسی از 20 اردیبهشت ماه سال جاری تعیین شده بود، اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا دهم خرداد ماه سال جاری در این جشنواره نام‌نویسی کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه این برنامه از ساعت 10 صبح و در سالن اتاق بازرگانی استان زنجان آغاز می‌شود، تصریح کرد:‌ برنامه‌های مختلفی به این منظور در نظر گرفته شده است

۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید