اخبار

نهمین جشنواره امتنان از کار آفرینان برتر استان زنجان برگزارشد

نهمین جشنواره امتنان از کار آفرینان برتر استان زنجان برگزارشد
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان زنجان گفت: افزایش خلاقیت و نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی از اهداف جشنواره امتنان است

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی  کشف و توسعه قابلیت های انسانی و افزایش سهم کارآفرینان در توسعه و ترویج خلاقیت و نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی ، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی، ارائه راهکارهای عملی ترویج کارآفرینی را از جمله اهداف برگزاری جشنواره مذکور اعلام کرد.


وی خاطرنشان ساخت : تکمیل و ارتقای شاخص های شناسایی کارآفرینان برتر، پویاسازی بانک اطلاعات شناسایی کارآفرینان برتر مبتنی بر شاخص ها، فراهم سازی مقدمات توسعه فرهنگ کارآفرینی سازمانی و استمرار بخشیدن به مشارکت بخش های دولتی، خصوصی و تعاونی در توسعه کارآفرینی و تقدیر از منتخبین برتر از دیگر اهداف برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر است.
.

غریوی در ادامه بیان کرد : کشف و بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های نهفته کارآفرینی، رشد بهره‌وری و افزایش سهم آن در رشد اقتصادی از طریق نوآوری کارآفرینان، کشف و توسعه قابلیت‌های انسانی، افزایش سهم کارآفرینان در رشد فناوری‌های برتر صنایع نوین و ارتقا نقش کارآفرینان در توسعه و اعتلای جامعه افزایش سرانه ثروت ملی از اهداف دیگر برگزاری این گونه جشنواره‌ها است.

غریوی درپایان ضمن تشکر از کار آفرینان استان اظهار داشت : توسعه و ترویج فرهنگ اندیشیدن، ارزش آفرینی و کارآفرینی، بهبود فضای کسب و کار از جمله لازمه های اقتصاد امروز است.

شایان ذکر است در این جشنواره تعداد135 کارآفرین ثبت نام کرده بودند که افزایشی 30 درصدی نسبت به سال گذشته داشت و درخاتمه جشنواره از دو کارآفرین برتر استان زنجان تقدیر گردید.

 

۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید