اخبار

حفظ انقلاب اسلامی به ایثار وجانفشانی نیاز دارد

حفظ انقلاب اسلامی به ایثار وجانفشانی نیاز دارد
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان دردیدار با جانبازان اداره کل گفت: حفظ انقلاب اسلامی به ایثار و جانفشانی نیاز دارد و باید همواره برای تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی و ولایت فقیه تلاش کرد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در این دیدار صمیمی که به مناسبت روز میلاد پرچمدار دشت کربلا وروز جانباز برگزار گردید اظهار داشت: جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی با بذل جان خویش برای انقلاب اسلامی و بقای آن از همه هستی خود گذاشتند و جانفشانی کرده اند .

 غریوی تکریم ایثارگران و جانبازان را یک وظیفه مهم و بزرگ برشمرد که باید به آن عنایت خاص داشت و خاطر نشان کرد : حفظ انقلاب اسلامی به ایثار و جانفشانی نیاز دارد و باید همواره برای تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی و ولایت فقیه تلاش کرد .

وی در ادامه اظهار داشت : روز جانباز یادآور ایثار و از خودگذشتگی بزرگ جانباز عرصه تاریخ حضرت ابوالفضل(ع) است و زبان ما عاجز از ترسیم مقام بلند پایه عزیزانی است که برای اعتلای کلمه حق و دفاع از اسلام و کشور اسلامی ایثار کرده اند . در حقیقت جانبازان ، یادگار آزمایش های بزرگ ملی محسوب می شوند و ملت ایران باید برای همیشه آنان را به عنوان الگوهای مقاومت گرامی بدارند ..

در پایان این مراسم از جانبازان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی زنجان با اهدای لوح تقدیر و تجلیل شد .

 

 

 

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید