اخبار

ارتقای تعاون موجب توسعه بخش‌های دیگر می‌شود

ارتقای تعاون موجب توسعه بخش‌های دیگر می‌شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ارتقای تعاون می‌تواند در توسعه بخش‌های دیگر تاثیرگذار باشد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی احمد غریوی  با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره تعاونی‌های برتر اظهار داشت: این جشنواره با هدف ترویج، توسعه و اعتلای تعاونی‌ها برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه این جشنواره  در سال‌جاری نیز برگزار می‌شود، تصریح کرد: تعاونی‌ها و اتحادیه‌های تعاونی استان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به ظرفیت‌های بخش تعاون در استان زنجان خاطرنشان کرد: تعاون‌گران استان می‌توانند با حضور در این جشنواره موفقیت‌های خود را افزایش دهند.

غریوی با بیان اینکه ظرفیت‌های تعاون می‌تواند در قالب این جشنواره‌ها ارائه شود، بیان داشت: تعاون از بخش‌های مهم و تاثیرگذار جامعه است.

وی بر ضرورت توجه ارتقای بخش تعاون تاکید کرد و گفت: تعاون از کلیدی‌ترین بخش‌های جامعه برای توسعه و پیشرفت است.

این مسئول با اشاره به اینکه نقش تعاون در جامعه نادیده گرفته شده است، ادامه داد: ارتقای بخش تعاون در دستور کار این اداره کل است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان یکی از راهکارهای توسعه این بخش را افزایش سهم آن در اقتصاد ملی دانست و گفت: به همین منظور اقداماتی در سطح استان آغاز شده است.

غریوی با بیان اینکه ارتقای تعاون می‌تواند در توسعه بخش‌های دیگر تاثیرگذار باشد، عنوان کرد: تعاون به عنوان ظرفیت ویژه در توسعه مورد غفلت قرار گرفته است.

وی از تقویت بخش تعاون خبر داد و بیان داشت:‌ در سال‌جاری برنامه‌هایی به همین منظور پیش‌بینی شده است.

این مسئول تعاون را مطلوب‌ترین بستر برای رفع مشکل بیکاری عنوان کرد و گفت: در این زمینه ضروری است به ظرفیت‌های موجود در بخش تعاون توجه ویژه شود.

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید