اخبار

دیدار مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان

دیدار مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان
درراستای افزایش همکاری های دوجانبه مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بامدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیداری صمیمانه داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمدغریوی در این دیدار ضمن تقدیر از همکاریهای بسیار ارزشمند صدا و سیمای مرکز زنجان  گفت: اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  جهت نیل به اهداف بلند و مترقی خود که همانا اجرای شایسته وظایف و ماموریت های جاری و ارتقا کمی وکیفی خدمات ارائه شده به ذینفعان خوددر سطح استان میباشد نیازمند بهره گیری از توانمندی و گستره فعالیت صدا وسیما در بخشهای مختلف خبری و تولیدی است .

وی گفت: انعکاس فعالیتهای این اداره کل خصوصا بخش تعاون و خدمات ارائه شده به مردم از طریق رسانه ملی در جامعه و خصوصا نسل جوان از اهمیت بالایی برخوردار است.

غریوی اظهار داشت : اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آمادگی کامل دارد تا در تمامی عرصه های برنامه سازی ، امکانات و توان فنی و کارشناسی خود را در اختیار صدا و سیما قرار دهد .

مهندس صفری مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان نیز گفت: مجموعه صدا و سیمای استان جایگاه ویژه برای اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قائل بوده و در رابطه با انجام هر گونه همکاری آمادگی خود را اعلام می کند .

دراین دیدار راهکارهای راجع به نحوه همکاری های سازنده مورد برسی قرار گرفت و مقرر گردید پس از جمع بندی نظرات کارشناسی نسبت به انعقاد تفاهم نامه هایی فی مابین اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و صداوسیمای مرکز زنجان اقدام شود

 

۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید