اخبار

ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی فعال شود

ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی فعال شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: فعال شدن ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی منجر به خلق فرصت‌های شغلی جدید خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس احمد غریوی  در دیدار جمعی از جوانان فعال استان با مسئولان زنجان وظیفه اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تنظیم بازار کار دانست و اظهار کرد: رفع معضل بیکاری نیازمند همکاری دیگر ارگان‌ها با اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی با ابراز امیدواری برای حل مشکلات همه حوزه‌ها از جمله بخش اقتصاد اضافه کرد: برخی از معضلات حوزه اشتغال مربوط به حوزه اقتصاد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تلاش دولت تدبیر و امید برای کاهش مشکلات حوزه اشتغال تصریح کرد: شکوفایی اقتصاد منجر به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید می‌شود.

این مسئول به طرح‌های پژوهشی آغاز شده در سطح استان اشاره کرد و ادامه داد: مبارزه با اعتیاد و غنی‌سازی اوقات فراغت از جمله این طرح‌ها محسوب می‌شود.

غریوی مشاوره شغلی فارغ‌التحصیلان، ترغیب و تشویق جوانان برای تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان را از جمله راهکارهای کاهش مشکلات اشتغال اعلام کرد.

وی با اشاره به تشکیل کانون کارآفرینان استان زنجان ادامه داد: این کانون ضعف‌های عملیاتی دارد که باید رفع شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان فعال‌سازی ظرفیت‌های واحدهای صنعتی و تولیدی را از اولویت‌های اداره‌کل تعاون برشمرد و تاکید کرد: این واحدها اغلب با ظرفیت‌های پایین‌تر از ظرفیت اسمی خود فعالیت می‌کنند.

این مسئول با بیان اینکه تلاش می‌شود ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی فعال شود، گفت: فعال شدن این ظرفیت‌های خالی منجر به خلق فرصت‌های شغلی جدید خواهد شد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید