اخبار

از همه ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس برای حل مشکلات مردم استفاده نمی شود .

از همه ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس برای حل مشکلات مردم استفاده نمی شود .
به دلیل عدم اعلام و اشرافیت کافی بعضی از دستگاههای اجرایی از همه ظرفیت های قانونی نمایندگان مردم در مجلس برای حل مشکلات مردم استفاده نمی شود .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس در دیدار مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : در این سالها خدمات خوبی از سوی مسئولین به مردم صورت گرفته ولی کافی نیست و باید همه مسئولین دست در دست هم بدهیم تا مشکلات مردم نجیب و ولایت مدارمان را کاهش دهیم .

محسن علیمردانی افزود : با برگزاری جلسات مختلف بین دستگاههای اجرایی و نمایندگان مجلس برای استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های قانونی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می توانیم بر مشکل بیکاری که دغدغه اصلی مردم و مسئولین است فائق آییم .

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در آغاز این دیدار ضمن ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد اداره کل گفت : تعداد بیکاران در استان بیشتر از انتظار است و میبایست تلاش نماییم تا مشکلات پیش روی ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری را حل نماییم .

احمد غریوی خاطرنشان ساخت : دیدار مستمر برای استفاده از ظرفیت های قانونی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در دستور کار این اداره کل قرار دارد و امیدواریم این ارتباطات موجبات تسهیل و رفع مشکلات مردم را فراهم سازد .

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید