اخبار

نشست صمیمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با همکاران روابط کار

نشست صمیمی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با همکاران روابط کار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با همکاران روابط کار نشست صمیمی داشت .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی پس از قدردانی از زحمات همکاران این واحد اظهار داشت : روابط کار یکی از حساس ترین واحد های این اداره کل می باشد چرا که به موازات ثبت دادخواستها ، دعوت از طرفین دعوا و حضور به موقع در جلسات با برنامه زمانبندی شده مناسب ، صدور ، اعلام و ارسال آراء هیئت های حل اختلاف و تشخیص به منظور پاسخگویی سریع ، به موقع و در نهایت کسب رضایت و تکریم ارباب رجوع این مهم را می طلبد که این سیر مراحل با نظم و ارتباط خاص خود در کمترین زمان ممکن به انجام برسد .

وی گفت : هدف از برگزاری این جلسات ایجاد فضای تعامل و همفکری بین مدیریت با همکاران سایر واحدها و حوزه های مرتبط و در راستای ارتقاء وحدت رویه در بین مراجع حل اختلاف استان می باشد که می تواند روند انجام امور را سرعت بخشیده و کارها را با سرعت و دقت بیشتری به سرانجام برساند .

غریوی اظهار امیدواری کرد :  همکاران مجموعه در فضایی آکنده از همدلی ، تعهد و صمیمیت ، کلیه امور و وظایف محوله را با جدیت پی گیری نموده و منشاء اقدامات مثبت و اثر گذار باشیم .

در ادامه ضمن تشریح و تبیین دستوالعمل ها و بخشنامه های واصله از وزارت متبوع و ارائه نظرات و دیدگاههای فنی و تخصصی از طرف حاظرین در جلسه به ابهامات و سوالات مطروحه پاسخهای لازم داده شد .

 

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید