اخبار

بازرسان کار آیینه تمام نمای قانون کار هستند .

بازرسان کار آیینه تمام نمای قانون کار هستند .
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جمع بازرسان کار اداره کل اظهار داشت : بازرسان کار آیینه تمام نمای قانون کار هستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی گفت : وظیفه ذاتی بازرسان کار نظارت بر اجرای قانون کار و پیشگیری از حوادث کارگاهی  است و باید از تجربه و تخصص بازرسان در آموزش های ایمنی کارگران و کارفرمایان استفاده شود .

غریوی بیان داشت : 48 درصد حوادث گزارش شده درکشور در  بخش ساختمان است که باید نظارت بیشتری صورت پذیرد . بازرسان کار باید علوم و دانش خود را در خصوص قوانین حوزه روابط کار با علاقه و پشتکار افزایش دهند .

وی اظهار داشت : بازرسان کار به عنوان ضابطین دادگستری باید گزارش های خود را با دقت ، صداقت و امانت داری تنظیم و به مراجع قضایی ارسال نمایند .

 مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید نمود : باتوجه به شناختی که از همکاران تلاشگر بازرسی کار این اداره کل داریم انتظارمیرود بازرسان کار مشکلات  کارگری واحدها را دقیقا رصد و سریعا راه حل های مناسب اتخاذ نمایند .

در ادامه ایشان افزودند : دقت کنیم قلم و قدممان باعث پایمال شدن حق مردم نشود و همچنین بازرسان کار در بازدید کارگاهی حتما با نمایندگان کارگری حاضر در کارگاه نیز دیدار و نقطه نظرات آنها را نیز منعکس نمایند .

 

 

  

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید