اخبار

ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی لازمه حضور در بازار های جهانی .

ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی لازمه حضور در بازار های جهانی .
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دربازدیداز شرکت ارس زنجان عنوان نمود : ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی لازمه حضور در بازار های جهانی

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، احمد غریوی در راستای بازدید های دوره ای، از شرکت تولیدی ارس زنجان بازدید نمود. در این بازدیدها که به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی صورت پذیرفت غریوی به ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی به منظور حضور ورقابت در بازار های جهانی تاکید کرد.

 

وی افزود: برای موفق بودن یک مجموعه خصوصی همه باید دست در دست هم دهند تا آن مجموعه توسعه پیدا کند و به یک مجموعه پویا و نمونه تبدیل شود که خوشبختانه شرکت ارس زنجان یکی از بارزترین و موفق ترین این مجموعه هاست.

غریوی اظهار داشت : با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور، این مهم می تواند در راستای عدم واردات به کشور و دور زدن تحریم ها کارگشا و موثر باشد.

مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تاثیرات مطلوب برنامه های ورزشی و فرهنگی در روحیه کارکنان و در نتیجه بهره وری بیشتر، از اعلام آمادگی این اداره کل برای همکاری در این زمینه با شرکتهای تولیدی خبر داد.

در ادامه این بازدید مدیرعامل شرکت ارس زنجان ضمن تشکر از حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان درگزارشی اجمالی به معرفی شرکت ارس زنجان پرداخت  .

 

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید