اخبار

بازدید ریاست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از 6 واحد تولیدی

بازدید ریاست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از 6 واحد تولیدی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم به همراه فرماندار این شهرستان از 6 واحد تولیدی بازدید و با مدیران و کارکنان آن دیدار و گفتگو کرد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسن حسینی بعد از  بازدید از خط تولید واحدهای تولیدی مربوط به صنایع وابسته به کشاورزی (فرآوری ، روغن کشی و بسته بندی زیتون ) درجمع مدیران این شرکت های تولیدی  عنوان داشت : در این مجموعه ها ظرفیت های زیادی دیده می شود که می توان از آنها بهره برداری نمود و با فعال سازی آنها فرصت های شغلی جدیدی ایجاد و به رشد و توسعه اشتغال شهرستان کمک نمود.

وی اظهار داشت :  اگر از همین ظرفیت های موجود واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان حداکثر استفاده صورت گیرد بخشی زیادی از مشکل اشتغال نیروی کار حل شده و این افزایش بهره وری ، بحران های اقتصادی و مالی واحد ها را نیز به مرور برطرف خواهد کرد .

درادامه باقری فرماندار طارم ضمن تقدیر از همت مدیران صنایع و تولیدکنندگانی که با توجه به مشکلات موجود تمام تلاش خود را درجهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه به کار گرفته و فعالیت مینمایند گفت: مجموعه فرمانداری برای کمک به تمام کسانی که در پیشرفت اقتصادی این شهرستان قدم بردارند آمادگی کامل دارد

۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید