اخبار

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان طارم برگزار شد.

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان طارم برگزار شد.
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طارم به میزبانی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آن شهرستان خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسن حسینی گفت :جلسه اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در بخشهای مختلف ادارات درمحل اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم برگزار شد .

وی هدف از تشکیل شورای هماهنگی روسای زیر مجموعه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را ایجاد تعامل و هماهنگی و استفاده از ظرفیت بوجود آمده ناشی از ادغام وزارتخانه ها ی کار و امور اجتماعی ، تعاون، و رفاه و تامین اجتماعی برای هم افزایی و ارایه خدمات شایسته به مردم عنوان کرد.

 رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم  توجه به ظرفیت های مغفول مانده در حوزه کار و اشتغال را یاد آور شد و تاکید کرد موضوع اشتغال پنهان مقرری بگیران بیمه بیکاری در دستور کار بازرسی های مشترک اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی شهرستان قرار گیرد .

در پایان مقرر شد به تعاونی هایی که در طرحهای سه گانه ایجادی ، توسعه ای و سرمایه در گردش فعالیت دارند از طریق بانک توسعه تعاون مطابق مقررات جاری تسهیلات پرداخت شود .

 

۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید