اخبار

اولین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره برگزار گردید .

رئیس اداره کار تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خرم دره از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رحیم جعفری هدف از برگزاری ای جلسه را ایجاد هماهنگی بیشتر و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در راستای اجرای مطلوب وظایف محوله عنوان کرد .

وی بر همدلی و هم افزایی کلیه دستگاههای اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد  و گفت : میبایست در تمام بخشهای اجرایی و سازمانی روح همدلی وتعامل و خدمت رسانی به مردم متجلی گردد.

 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره ، ضمن اشاره به هدف تشکیل این جلسات و ایجاد تعامل بیشتر بین روسای ادارات زیر مجموعه وزارت متبوع در سالجاری، اعلام کرد:  به منظور استفاده مناسب از تمام ظرفیت های دستگاههای اجرایی  ، لازم است در سال جدید خدمات ارائه شده توسط ادارات تابعه هرچه بهتر مدیریت و برنامه ریزی گردیده تا امکان ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف میسر گردد.

 در ادامه این جلسه هر یک از روسای زیر مجموعه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فعالیتهای خود نظرات وپیشنهاداتی در جهت برنامه ریزی های منسجم و ایجاد وحدت رویه به منظور انجام ماموریتهای محوله مطرح نمودند .

۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۵:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید