اخبار

زنجان نخستین استان در اجرای طرح شیوع شناسی اعتیاد در مراکز تولیدی و صنعتی شد

زنجان نخستین استان در اجرای طرح شیوع شناسی اعتیاد در مراکز تولیدی و صنعتی شد
سرپرست معاونت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: زنجان به عنوان نخستین استان در اجرای طرح شیوع شناسی اعتیاد در مراکز تولیدی و صنعتی انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان  اظهار داشت: در راستای اجرای فاز نخست طرح شیوع شناسی اعتیاد در مراکز تولیدی و صنعتی برنامه‌های مختلفی در سطح استان زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این زمینه پرسشگران منتخب شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در اوایل خرداد ماه سال‌جاری ضمن مراجعه به شرکت‌های استان نسبت به انجام 20 درصدی طرح اقدام کرده‌اند، تصریح کرد: در این راستا تعداد 60 نسخه پرسشنامه تکمیل شده و به همراه نتایج تست‌ها به مدیریت موسسه ملی تحقیقات سلامت ارسال شده است.

سرپرست معاونت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به اجرای فاز دوم طرح شیوع شناسی اعتیاد در مراکز تولیدی و صنعتی استان نجان اشاره کد و افزود: در همین راستا پرسشگران منتخب در خرداد ماه سال‌جاری ضمن مراجعه به شرکت‌های استان نسبت به انجام 80 درصدی طرح اقدام کرده‌اند.

این مسئول ادامه داد: در همین راستا تعداد 195 نسخه پرسشنامه توسط افراد تکمیل شده است.

بازرگان یادآور شد: نتایج این پرسشنامه به مدیریت موسسه ملی تحقیقات سلامت ارسال و گزارش کامل آن نیز به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بنابر اظهارات همکاران معاونت اجتماعی و فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به عنوان نخستین استان توانست نسبت به اتمام این طرح اقدام کند.

۲ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید