اخبار

بازدید مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از شهرستان طارم

بازدید مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از شهرستان  طارم
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با حضور درشهرستان طارم با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدارکرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی دردیدار با امام جمعه ،فرماندار و کارکنان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم  ضمن ارائه گزارش از عملکرد چهار ماهه حضور خود دراستان گفت: هرجا که همدلی و همراهی یک مجموعه باشد، قطعاً آن مجموعه رو به تعالی و پیشرفت خواهد بود و از انسجام و وحدت رویه قابل توجهی برخوردار خواهد شد.


وی افزود : بهبود جو سازمانی و ایجاد همدلی بین کارکنان و  سازمان باعث هدایت کارکنان در دستیابی به اهداف سازمانی از طریق تقویت عملکرد مطلوب و حذف عملکرد نامطلوب می شود.

درادامه حجت الاسلام و المسلمین صادقی پور امام جمعه محترم شهرستان طارم با اشاره به اینکه زیتون نماد صلح و دوستی است مردم طارم را مردمی نجیب نامید که به کار کشاورزی می پردازند . وی عملکرد ادارات بهزیستی ،تامین اجتماعی و تعاون،کار و رفاه اجتماعی را در شهرستان رضایت بخش عنوان نمود و حمایت خود از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود

شایان ذکر است درپایان  مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  به همراه معاون پشتیبانی خود و حسینی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از شرکت های اتم گاز طارم و شرکت تعاونی پرورش ماهی قشلاق شیت بازدید بعمل آورد .

۲ اَمرداد ۱۳۹۳ ۲۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید