اخبار

حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان درشهرستان خرمدره .

حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان درشهرستان خرمدره .
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با حضور درشهرستان خرمدره با امام جمعه وفرماندار این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی درآغار این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته دراداره کل و برنامه های دردست اقدام اظهار داشت: کارکنان ساعی و ایثارگر  اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان برای اجرایی کردن شعار سال تمام تلاش خود را مینمایند

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت : دقت نظر و حساسیت  مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سالهای اخیر با محوریت راهبردهای  اقتصادی و فرهنگی  نشان از دغدغه های معظم له در این زمینه ها دارد و چشم اندازها و افقها را برای دست اندر کاران و مسئولان نظام اسلامی  ترسیم می نماید .

وی تاکید کرد: همه ما باید در هر جایگاه شغلی با تاکید بر وفاق ملی و همدلی همه جانبه ، اشاعه فرهنگ کار شایسته و گسترش سه جانبه گرایی و در سایه مشارکت اجتماعی دست به دست یکدیگر داده و مشکلات را پشت سر بگذاریم .   

در ادامه حجت الاسلام حسینی  امام جمعه خرمدره  به نقش ممتاز کارگران در پیروزی انقلاب و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، دفاع مقدس و شکوفایی اقتصادی اشاره کرده  و افزود :  احقاق حقوق کارگران می بایست محور فعالیت ها و اقدامات قرار گیرد  و مشکلات آنان در محیط کار بگونه ای حل و فصل گردد که استان زنجان سرلوحه و الگویی برای سایر استانها باشد .

وی با تاکید بر توجه به قشر زحمتکش کارگر اظهار داشت : کارگران از سرمایه ها و پایه های نظام هستند و نقش آنان در رشد و شکوفایی اقتصادی بسیار پر اهمیت است .

شایان ذکر است مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و هیأت همراه از شرکت هورا طب بازدید بعمل آورد .

 


 

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید