اخبار

اولین جلسه ستاد گرامی داشت هفته دولت در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید .

اولین جلسه ستاد گرامی داشت هفته دولت در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید .
اولین جلسه هماهنگی ستاد گرامی داشت هفته دولت در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در دفتر معاونت اجتماعی ، فرهنگی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی مجتبی بازرگان  اظهار داشت: ارائه عملکرد درخشان دولت ، نشان دهنده عملکرد مطلوب نظام است و هفته دولت جزء مناسبتهایی است که باید با استفاده از این فرصت، اقدامات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید اطلاع رسانی و منعکس شود.

وی ادامه داد: باید از تمام ظرفیتهایی که در کشور وجود دارد و برگرفته از برکت خون شهدا، رهبری هوشمندانه و داهیانه حضرت امام خمینی (ره) ، مقام معظم رهبری و قانون اساسی جمهوری اسلامی است، برای اعتلا و سربلندی کشور استفاده کنیم.

بازرگان بیان داشت: باید تمام تلاش خود را بکنیم تا در اولین سال گرامیداشت هفته دولت ، در دولت تدبیر و امید از این فرصت ارزشمند به بهترین نحو ممکن استفاده و هفته دولت بسیار باشکوهی را در سطح اداره کل و ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار نماییم.

در ادامه این جلسه رسول احدی دبیر ستاد گرامیداشت هفته دولت در اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  از برگزاری نشست خبری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و برگزاری مسابقات ورزشی بین بانوان شاغل ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبر داد .
۱۹ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید