اخبار

معرفی20 هزار متقاضی زمینهای گروهی به ارگانهای ذی‌ربط

معرفی20 هزار متقاضی زمینهای گروهی به ارگانهای ذی‌ربط
رئیس اداره نظارت و بهره‌برداری اداره کل تعاون استان زنجان گفت :در سطح استان 20 هزار نفر متقاضی زمینهای گروهی بودند، که اداره کل تعاون استان با ثبت نام و احراز شرایط، آنها را به سازمان مسکن و شهرسازی جهت طی مراحل بعدی معرفی کرده است.
رئیس اداره نظارت و بهره‌برداری اداره کل تعاون استان زنجان گفت: در سطح استان 20 هزار نفر متقاضی زمینهای گروهی بودند، که اداره کل تعاون استان با ثبت نام و احراز شرایط، آنها را به سازمان مسکن و شهرسازی جهت طی مراحل بعدی معرفی کرده است.
حسین موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تعاون استان مقدمات لازم برای متقاضیان زمینهای گروهی را انجام داده است، اظهار کرد: پس از این مرحله و با تشکیل تعاونیهای 3 الی 4 نفره، سازمان مسکن مراحل بعدی از جمله واگذاری زمین و نظارتهای بعدی را انجام می‌دهد.
وی افزود: برطبق آخرین آمار اعلام شده از سوی سازمان مسکن و شهرسازی، این سازمان 2100 نفر را در این زمینه تاکنون ساماندهی کرده است و هم اکنون نیز در حال واگذاری زمین به این افراد می‌باشد.
این مقام مسئول با بیان اینکه دولت از شهریور ماه سال گذشته رویه خود را در مسکن مهر تغییر داد، ابراز کرد: براساس مصوبات دولت، قبلاً فعالیت این گونه بود که متقاضیان در تعاونیهای مسکن جمع می‌شدند و به صورت انبوه‌سازی، پروژه‌های خود را دنبال می‌نمودند، اما در شهریورماه سال گذشته دولت این روش را تغییر داد.
موسوی ادامه داد: بدین گونه مقرر شد که متقاضیان در قالب تعاونیهای 3 الی 4 نفره تجمیع شوند و با احراز شرایط لازم و واگذاری زمین از سوی سازمان مسکن و شهرسازی، به ساخت و ساز مبادرت ورزند. البته تعاونیهایی که پیش از این تاریخ اقدامات خود را آغاز کرده‌اند، می‌توانند فعالیتهای خود را تا پایان کار ادامه دهند
۲۵ فروردین ۱۳۸۹ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید