اخبار

دومین نشست خبری مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

دومین نشست خبری مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، در دومین نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به رسالت خطیر خبرنگاران در آرامش جامعه گفت : توجه به بیان واقعیت‌ها منشور اخلاقی خبرنگاران محسوب می‌شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمدغریوی به نقش مطبوعات در تربیت جامعه اشاره داشت و افزود : مطبوعات به عنوان مدرسه سیار نقش مهمی در هدایت جامعه بر عهده دارند. وی ایمان و تقوا را سلاحی مهم برای خبرنگاران عنوان کرد و گفت: خبرنگاران باید در کنار ایمان و تقوا تخصص و تعهد لازم را داشته باشند.

غریوی از مهم‌ترین دستاورد دولت در یک سال گذشته ایجاد فضای امید و نشاط در جامعه را عنوان کرد و ادامه داد: مردم به بهبود اوضاع اقتصادی و اجتماعی در جامعه خوش بین هستند. بهبود اوضاع اقتصادی و اجتماعی موجب خلق فرصت‌های جدید شغلی و افزایش رفاه عمومی می‌شود، این امر موجب افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در کشور می‌شود.

وی اظهار داشت :  سرمایه‌گذاران در محیط‌های امن نسبت به سرمایه‌گذاری اقدام می‌کنند و علاقه‌مندی از سوی سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در کشور ایجاد شده است.

وی بیان داشت : یکی دیگر از مهم‌ترین کارکردهای دولت ارتباط با کشورهای دیگر و کاهش تنش‌های خارجی است وهمین طور ارتباط ایران با کشورهای خارجی مطلوبتر شده و این امر موجبات ثبات سیاسی و اقتصادی کشور خواهد شد.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه به الکترونیکی کردن برخی فعالیت‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد و بیان داشت : پذیرش درخواست‌های بازنشستگی پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان آور در این اداره کل الکترونیکی شده است.

وی افزود: الکترونیکی کردن درخواست‌ها و دعوت‌نامه‌های هئیت‌های تشخیص و حل اختلاف نیز در دستور کار قرار دارد.

غریوی در پایان افزود : انتشار نخستین نشریه الکترونیکی تدبیر ، تکریم ارباب رجوع و توسعه اتحادیه‌های تعاونی و تشکلات کارگری و کارفرمایی از دیگر اقدامات اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در سالجاری می باشد .

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۳ ۲۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید