اخبار

دوره آموزشی ایمنی و بهداشت حرفه ای عمومی و تخصصی برخی صنایع برگزار شد .

دوره آموزشی ایمنی و بهداشت حرفه ای عمومی و تخصصی برخی صنایع برگزار شد .
معاون روابط کار اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : کلاسهای آموزشی ایمنی و بهداشت حرفه ای عمومی و تخصصی برخی صنایع برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هومن امیدوار بیان داشت : این دوره آموزشی توسط همکاران محترم بازرسی کار استان در سال 93 با هدف آشنایی با حوادث شغلی وارائه روش های صحیح و ایمن در کارگاه ها برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در این کارگاه آموزشی کارآموزان روشهای لازم برای روبرو شدن با خطرات و حوادث در کارگاه ها را فراگرفتند.

 امیدوار اظهار داشت : در این کلاسها ایمنی عمومی کارگاهها بیان شده و با ذکر آیین نامه های شخصی در کارگاهها و بیان حوادث احتمالی و نمایش تصاویر حوادث قبلی که ناشی از عدم اجرای صحیح آیین نامه ها بوده ، کارگران تحت آموزش قرار می گیرند و این امر قطعاً باعث کاهش حوادث ناشی از کار گردیده و جامعه کارگری سالم و تندرست را موجب خواهد شد .

 امیدوار تصریح کرد : دوره های آموزشی در ماه های  فروردین 93 : 180 نفر ساعت ، اردیبهشت 93 : 370 نفر ساعت ،خرداد 93 : 400 نفر ساعت ،تیر 93 : 390 نفر ساعت و جمعاً : 1340 ساعت  برگزارشده است

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید