اخبار

تعاون ساختاری برای توسعه کارآفرینی است

تعاون ساختاری برای توسعه کارآفرینی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: یکی از ساختارهای مهم و مناسب برای توسعه کارآفرینی توجه به بخش تعاون محسوب می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی دوشنبه شب در نشست هم‌اندیشی بررسی راهکارهای تحقق سهم 25 درصد بخش تعاون در اقتصاد کشور در برنامه ششم توسعه اظهار کرد: کارآفرینی یکی از موضوعات مورد توجه در جهان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در سه دهه گذشته توجه به کارآفرینی رونق بیشتری داشته است، افزود: برای فائق آمدن به مشکلات توسعه باید کارآفرینی مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول با بیان اینکه توسعه فرهنگ کارآفرینی مورد توجه جدی قرار گرفته است، ادامه داد: ارائه آموزش‌های مورد نیاز در حوزه کارآفرینی مورد توجه کشورهای مختلف بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان شناسایی ساختارها و راهکارهای موثر بر تقویت کارآفرینی را مهم ارزیابی کرد و گفت: یکی از ساختارهای مهم و مناسب برای توسعه کارآفرینی، توجه به بخش تعاون محسوب می‌شود.

غریوی با بیان اینکه توسعه همه‌جانبه بدون توجه به بخش تعاون محقق نمی‌شود، تصریح کرد: کارآفرینان موتور محرکه جامعه برای ترقی و پیشرفت هستند.

وی با بیان اینکه شکوفایی کشور نیازمند حمایت از کارآفرینان است، ادامه داد: کارآفرینان بخش تعاون سهم بیشتری در توسعه و شکوفایی دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه باید سیاست‌گذاری و هدایت بخش تعاون می‌تواند زمینه توسعه را فراهم کند، افزود: دخالت در این حوزه نمی‌تواند تاثیرگذار باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تعاون را اهرم مناسب برای توسعه عنوان کرد و گفت: توسعه این بخش می‌تواند شرایط عادلانه را در جامعه به وجود آورد.

غریوی با بیان اینکه نقش تعاونی‌ها در اقتصاد ملی واقعیتی انکارناپذیر است، ادامه داد: عدم خلاقیت و نوآوری در این عرصه به ضرر تعاون تمام می‌شود.۲۸ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید