اخبار

تنها 10 درصد طرح ها در زنجان تسهیلات بانکی دریافت کرده اند

تنها 10 درصد طرح ها در زنجان تسهیلات بانکی دریافت کرده اند
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از 700 میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به استان زنجان ابلاغ شده گفت: در این راستا تنها 10 درصد طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی به فعالیت اتحادیه های تعاونی در سطح تمامی شهرستانهای استان تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه در این استان دو اتاق تعاون فعالیت می کنند ولی در برنامه است تعداد اتاق های اتاق های تعاون افزایش یابد .

وی اظهار داشت: در راستای توسعه اشتغال در استان باید نیاز سنجی لازم انجام گیرد و براساس آن آموزش های لازم لحاظ شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، با اشاره به اینکه بخش تعاون از ظرفیت های بالقوه ای برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی برخوردار است گفت: توسعه بخش تعاون یکی از راهکارهای عملیاتی برای برون رفت از مشکلات اشتغال کشور است بنابراین باید به این حوزه بسیار توجه شود .

 غریوی یادآور شد: استان زنجان موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و همچنین در حوزه کشاورزی هم جایگاه ویژه و قابل قبولی دارد بنابراین با فعال کردن بخش تعاون در این حوزه اقتصاد استان را توسعه دهیم .

 وی تصریح کرد: این استان قابلیت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف را دارد و تحقق این امر هم زمانی است که تعاونی ها در استان فعال شوند.

مدیر کل تعاون ، رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بر اساس پیگیری‌هایی که از سوی استاندار زنجان در خصوص تخصیص تسهیلات اشتغالزایی در استان صورت گرفته در صورتی تسهیلات بیشتر در نیمه دوم سال تعلق می گیرد که در نیمه اول تسهیلات خوبی جذب شده باشد.

غریوی افزود: در راستای تحقق این امر مهم باید برنامه ریزی لازم در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: می توان با تربیت نیروی انسانی آموزش دیده نیاز دیگر استانها را هم حل کرد.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: در راستای توسعه اشتغال در استان باید آموزشها با کیفیت تر و به روز و با توجه به نیاز بازار کار باشد.

۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۵:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید