اخبار

تقدیر از کارکنان ومدیران نمونه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

تقدیر از کارکنان ومدیران نمونه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
ازکارمندان ومدیران نمونه اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همزمان با هفته دولت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در آیین تقدیر از کارکنان وکارمندان نمونه اداره کل  ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند،ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و هفته تعاون گفت: همدلی و هماهنگی موجود مابین همکاران این اداره کل قابل ستایش و قدردانی است.


وی با اشاره به اینکه : کار و تلاش جوهره زندگی فردی و اجتماعی هر انسانی بوده و از بزرگترین ارزش های جامعه اسلامی و تعالیم دینی می باشداظهار داشت: ایام هفته دولت و روز کارمند  یادآور تلاش و خدمات دولتمردان خدمتگزار و شهیدان رجایی و باهنر است و این دو شخصیت والامقام را دو الگوی حقیقی خدمت به مردم عنوان کرد.

غریوی افزود :وجود کارکنانی پرتلاش، با انگیزه و پرنشاط در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  ازمواهب و سرمایه‌های انسانی و سازمانی است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان ساخت:  تقدیر از کارمندان ومدیران نمونه کمترین کاری است که میتوانستیم برای تجلیل از خدمات ایثارگرانه همکاران بزرگوارمان انجام دهیم  

شایان ذکر است دراین مراسم که با شعر خوانی استاد کلامی برگزار گردید از 25 نفر از  کارکنان ,کارشناسان ومدیران که درراستای ما موریت های اداری خود منشا"خدمات برجسته ای بوده اند تقدیر شد

۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید