اخبار

احصای فعالیت‌ها و خدمات قابل واگذاری در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان

احصای فعالیت‌ها و خدمات قابل واگذاری  در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از احصای فعالیت‌ها و خدمات قابل واگذاری به بخش خصوصی و تعاونی خبر داد و گفت: خدمات غیر حاکمیتی و قابل واگذاری احصا شده و واگذار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی  با بیان اینکه واگذاری فعالیت‌ها برای ارائه مطلوبتر صورت می‌گیرد، تصریح کرد: مردم از خدمات این اداره کل از طریق دفاتر پیشخوان و سایر واحدهای ذیربط با سرعت و کیفیت بیشتر استفاده خواهندکرد .

وی با اشاره به توجه و تمرکز اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  به شهرستان‌های تابعه و کم برخوردار، ادامه داد: تشکیل هیئت‌های تشخیص و حل اختلاف، در نظر گرفتن اعتبارات ویژه اشتغالزایی با برش شهرستانی با هماهنگی فرمانداران در شهرستان‌ها از اقدامات اداره کل محسوبمی شود.

غریوی ایجاد فضای امید و نشاط با تاسی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای ارائه خدمات مطلوبتر به مردم را از برنامه‌های این اداره کل عنوان کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و اخذ نظر سنجی از مردم از دیگر خصوصی خبر داد و گفت: خدمات غیر حاکمیتی و قابل واگذاری احصا شده و واگذارمی شود.

وی با بیان اینکه با کارمندانی که با مردم با تکریم و با احترام رفتار ننمایند برخورد صورت می‌گیرد و کارکنان بایستی خود را خادمین مردم محسوب کرده و رعایت کرامت مراجعین سازمان را بنمایند .


۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید