اخبار

دیدار اعضاء هیأت تشخیص ماده 22 قانون شوراهای اسلامی کار با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

دیدار اعضاء هیأت تشخیص ماده 22 قانون شوراهای اسلامی کار با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
اعضاء هیأت تشخیص ماده 22 قانون شوراهای اسلامی کار با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نشست صمیمی برگزار نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی گفت : ایجاد تفاهم و هماهنگی میان شورا و مدیریت از جمله وظایف مهم هیأت تشخیص ماده 22 است .

وی ضمن تشکر از اعضاء هیأت تشخیص موضوع ماده 22 قانون شوراهای اسلامی کار از قبول مسئولیت خطیر عضویت در آن هیأت ، به فرازهایی از وظایف هیأت مذکور مندرج در ماده 24 قانون شوراهای اسلامی کار اشاره کرده و ایجاد تفاهم و هماهنگی میان شورا و مدیریت و امر نظارت و بررسی کارکرد شورا و مدیریت را از جمله وظایف مهم هیأت تشخیص ماده 22 اعلام نمود.

 این مقام مسئول تأکید نمود : انتظار می رود اعضاء هیأت با مسلح شدن به سلاح دانایی و توانایی ، وظیفه اصلی خود را به نحو مطلوب و شایسته انجام داده و از رهگذر این تلاش ها ، می توان امنیت صنعتی و تولیدی در محیط های کار را فراهم کرد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضاء به ارائه نکته نظرات و دیدگاههای خود پرداخته و تشکر خود را از برگزاری جلسه هماهنگی هیأت تشخیص ماده 22 که در مرداد ماه سالجاری تشکیل شده است اعلام نمودند. 

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید