اخبار

آغاز ثبت نام مرحله مقدماتی کارگران نمونه و گروه کار نمونه در استان زنجان

آغاز ثبت نام مرحله مقدماتی کارگران نمونه و گروه کار نمونه در استان زنجان
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز ثبت نام مرحله مقدماتی کارگران نمونه و گروه کار نمونه در این استان خبرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در خصوص جایگاه و مقام کار و کارگر در جامعه اسلامی و نقش برجسته این قشر فعال و مؤثر در تولید و اقتصاد گفت: نقش کارگران در اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی بسیار مؤثر بوده و همچنین کاهش مشکلات معیشتی کارگران و ارتقای منزلت اجتماعی آنها از اولویت های دولت تدبیر و امید است.

 غریوی در ادامه اظهار داشت : ثبت نام مرحله مقدماتی کارگران نمونه در بیست و ششمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار نمونه در استان آغاز گردید .

وی در ادامه بیان داشت : در این مرحله واجدین شرایط ضمن هماهنگی با مدیریت کارگاه و نماینده قانونی کارگران واحد مربوطه با درج مشخصات در سامانه ثبت نام به نشانی http://kn93.mcls.gov.ir  در مهلت تعیین شده (10 شهریور الی 20 مهر ماه 93) ثبت نام نمایند.

 مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان افزود : از 20 مهر ماه به بعد سایت مذکور بسته خواهد شد و تمامی مدارک و مستندات صرفا" در فضای سایبری از طریق سامانه مذکور دریافت خواهد ش

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید