اخبار

رعایت نظم و انضباط کاری در تمامی امور فردی و اجتماعی انسان لازم و ضروری است

رعایت نظم و انضباط کاری در تمامی امور فردی و اجتماعی انسان لازم و ضروری است
مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زجان در جمع کارکنان مجموعه ورزشی گفت: رعایت نظم و انضباط کاری در تمامی شئون فردی و اجتماعی انسان خصوصاً در امورات اداری کارکنان و مستخدمان دولتی لازم و ضروری است.

بهگزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دراین جلسه که با حضور مدیر و کارکنان مجموعه ورزشی در محل دفترمدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تشکیل گردید احمد غریوی در ابتدا از حسینی مدیریت مجموعه فرهنگی ورزشی زنجان مراتب تقدیر و تشکرخود را اعلام نمود و اضافه کرد ایشان یکی از مخلص ترین و صادق ترین همکاران می باشند که بطور شبانه روز زحمات فراوان می کشند و همچنین تشکر و قدردانی ویژه از کارکنان مجموعه ورزشی داشتند .

غریوی بیان داشت : اهمیت نظم و انضباط کاری و حرف شنوی از مافوق لازم و ضروری است و هر کسی در هر رده و جیگاه شغلی که قرار دارد باید نظم و انضباط کاری را رعایت کند .

غریوی افزود : عملکرد یک مجموعه کاری همانند عملکرد یک تیم است اگر تک تک ما در جایی که قرار گرفتیم و مسئولیت هایی که به عهده داریم  را به خوبی انجام ندهیم نتیجه مطلوب و قابل قبولی نخواهیم گرفت .

در ادامه این جلسه حسینی مدیریت مجموعه ورزشی با اشاره به اهمیت امور ورزشی و رفاهی کارگران افزود : با تشریح وضعیت مجموعه ورزشی کارگران ، گزارشی در خصوص مسائل و مشکلات این باشگاه ارائه نمود و مقرر گردید پیگیری های لازم جهت حل مشکلات باشگاه کارگران زنجان انجام پذیرد.

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید