اخبار

نشست هم اندیشی اعضای شوراهای اسلامی کار و نمایندگان قانونی کارگران استان

نشست هم اندیشی اعضای شوراهای اسلامی کار و نمایندگان قانونی کارگران استان
نشست هم اندیشی اعضای شوراهای اسلامی کار و نمایندگان قانونی کارگران استان زنجان در شرکت پارس سویچ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در نشست صمیمی گفت : میبایست نگاه دولت و مجلس در خصوص تامین  منابع لازم برای فعالیت اقتصادی بخش خصوصی تغییر کند و ظرفیت داخلی اقتصاد کشور شناسایی و استفاده گردد .

 مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان اظهار داشت : تأکید مقام معظم رهبری بر حمایت از سرمایه و کار ایرانی نشان می دهد از ظرفیت داخلی اقتصاد استفاده نشده است .

وی تصریح کرد : شرکت های دانش باید بنیان فعال شوند چرا که این شرکت ها رابط بین فناوری و تجاری سازی هستند و فناوری را به ایده های تجاری تبدیل می کنند .

غریوی واگذاری امور تصدی گری به بخش خصوصی را خاطر نشان ساخت و افزود : استفاده از ظرفیت اصل 44 قانون اساسی برای واگذاری امور پایین دستی نفت و گاز شامل پالایش پخش ، فروش به بخش خصوصی باید مد نظر دولتمردان قرار گیرد

این مقام مسئول به نقش برجسته تشکلات کارگری و کارفرمایی به عنوان شرکای  اجتماعی دولت در تنظیم روابط کار و بهبود فضای کسب و کار اشاره کرد وادامه داد: توجه قانون کار به اصل سه جانبه گرایی به عنوان اصل پذیرفته شده در سازمان بین المللی کار و رعایت آن در ساختار نهادهای حقوقی از جمله هیأتهای تشخیص و حل اختلاف و هیأت های تشخیص ماده 22 قانون شورای اسلامی کار باید جدی گرفته شود

 

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید