اخبار

کارگاه آموزشی مدیران تعاون شمال‌غرب کشور در زنجان برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیران تعاون شمال‌غرب کشور در زنجان برگزار شد
با حضور مدیران استانی،کارگاه آموزشی مدیران تعاون شمال‌غرب کشور در زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان آرش منطقی  اظهار کرد: کارگاه آموزشی تشکیل تعاونی‌های توسعه عمران شهرستان و شرکت‌های تعاونی سهام عام منطقه شمال‌غرب با حضور دو کارشناس در زنجان برگزار شده است.

سرپرست معاونت امور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  با بیان اینکه  معاونین امور تعاون استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان،اردبیل و زنجان در این کارگاه حضور دارند، یادآور شد: روسای ادارات ستادی و شهرستانی نیز از این کارگاه بهره‌مند می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر 70 درصد شرکت‌های تعاونی استان زنجان فعال و در دست اجرا هستند، ادامه داد: بر اساس دستورالعمل وزارت تعاون، کار و و رفاه اجتماعی، کمیته تعیین تکلیف تعاونی‌های غیر فعال و راکد در استان تشکیل شده است.

منطقی با اشاره به اینکه در استان زنجان 200 شرکت تعاونی احصا و شناسایی شده است، افزود: در خصوص حل مشکلات این تعاونی‎ها اقدامات لازم انجام می‎شود.

وی عدم تخصیص تسهیلات کم بهره را از مشکلات شرکت‌های تعاونی عنوان کرد و گفت: عدم حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی ‌ذیربط از شرکت‌های تعاونی از دیگر مشکلات محسوب می‎شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: عدم اعمال تخفیف‌های بیمه‌ای اعلام شده بر اساس سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی برای بخش تعاون از دیگر مشکلات در این زمینه محسوب می‌شود.

۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید