اخبار

بازدید معاونین و کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی ازمحل احداث کلینیک خیریه مهرانه زنجان

بازدید معاونین و کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی  ازمحل احداث کلینیک  خیریه مهرانه زنجان
معاونین مدیران و کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از کلینیک خیریه مهرانه زنجان بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان از تکمیل ۱۰۰درصدی فاز نخست کلینیک تخصصی مهرانه خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳هزار و ۲۰۰بیمار سرطانی تحت پوشش انجمن مهرانه زنجان هستند.
صغر وثوق خرید دومین دستگاه رادیوتراپی را یکی از ملزومات انجمن مهرانه دانست و اظهار کرد: بر اساس پیش بینی انجام شده مبنی بر افزایش 2 برابری بیماران تحت پوشش مهرانه زنجان در صورت پذیرش بیماران سرطانی استان‌های مجاور نظیر قزوین، کردستان، آذربایجان شرقی و غیره، خرید دستگاه دوم رادیوتراپی جزو اولویت‌های ویژه مهرانه قبل از آغاز ساخت فاز دوم است.

وی با اشاره به اینکه 70 درصد بیماران سرطانی برای ادامه حیات به دستگاه رادیوتراپی نیاز دارند، تصریح کرد: علاوه بر نکات یاد شده، دستگاه نخست رادیوتراپی نیاز به یک دستگاه یدکی دارد تا در صورت خراب شدن دستگاه نخست، از دستگاه رادیو تراپی دوم استفاده شود.

مدیر‌عامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان ابراز کرد: نخستین دستگاه رادیو تراپی با هزینه‌ای بیش از 40 میلیارد و 900 میلیون ریال از شرکت زیمنس آلمان خریداری شده است.

وی در مورد هزینه‌های لازم برای خرید دومین دستگاه رادیوتراپی خاطر نشان کرد: میزان مبلغ مورد نظر برای خرید دومین دستگاه رادیوتراپی، 70 میلیارد ریال است که مبلغ کلی برای خرید این دستگاه همراه با ضمائم در حدود 100 میلیارد ریال است.

۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید