اخبار

تمدید زمان ثبت نام کارگران وگروههای کارنمونه کشوری

تمدید زمان ثبت نام کارگران وگروههای کارنمونه کشوری
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان زنجان :زمان ثبت نام کارگران وگروههای کار نمونه کشوری تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 93/8/7تمدید گردید.
 

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی  با اشاره به نامه شماره 137197مورخ 27/07/93 مدیر کل محترم امور اجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی اعلام نمود با توجه به درخواستهای ادارات کل استانی زمان ثبت نام کارگران وگروههای کار نمونه کشوری تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 07/08/93تمدید گردید.

وی  به نقش کارگران به عنوان سربازان جبهه اقتصادی در تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برگزاری جشنواره امتنان را در راستای ارزشگذاری به نیروی کاروکارگر وبارور نمودن وشکوفا کردن استعدادهای کارگران اشاره کرد و اظهارداشت: به همین منظور همه ساله طبق شیوه نامه ابلاغی از وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در سطح کشور برگزار می گردد.

غریوی با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد کارگران وگروههای کارنمونه ثبت شده در سامانه مربوطه233نفر بوده است گفت : تا تاریخ22/07/93 به 520نفر در سامانه ثبت اطلاعات شده که نسبت به سال گذشته145درصد رشد داشته است. 

۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید