اخبار

برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران کل واحدهای تابعه وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی در زنجان

برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران کل واحدهای تابعه وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی در زنجان
درآستانه سفر ریاست محترم جمهور و هیات دولت به استان زنجان ، جلسه شورای هماهنگی مدیران کل واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی زنجان ، احمد غریوی در این جلسه ضمن اعلام آمادگی واحدهای تابعه برای استقبال از نهمین سفر استانی ریاست محترم جمهور و کاروان تدبیر و امید به خطه غواصان دریادل استان زنجان برنامه های تدارک دیده شده برای این سفر را تشریح کرد.

وی با اشاره به اهمیت سفرهای استانی رییس جمهور در راستای برقراری عدالت تصریح کرد: زنجان نیز در هفته جاری میزبانی شایسته برای هیات دولت خواهد بود.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بررسی مصوبات سفر در دوره های گذشته به استان ونیز برنامه ریزی و تصمیم گیری برای تکمیل مصوبات باقیمانده از جمله برنامه هایی است که در این دور سفر مورد توجه است.

غریوی در ادامه به دستاوردهای سفر ریاست جمهور برای مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بویژه در بحث اشتغال، مسکن و تسهیلات اشاره کرد.

در پایان نیز هریک از دستگاههای حاضر در جلسه اعلام آمادگی خود را برای استقبال از نهمین سفر استانی ریاست محترم جمهوری و هیأت محترم دولت اعلام نمودند .

۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید