اخبار

آغاز توزیع بسته‌های حمایت غذایی در استان زنجان

آغاز توزیع بسته‌های حمایت غذایی در استان زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز توزیع بسته‌های حمایتی در استان زنجان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در چهارمین جلسه طرح حمایت غذایی استان با اشاره به توزیع بسته‌های حمایت غذایی به مدد‌جویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی اظهار داشت: این بسته‌ها شامل گوشت، مرغ، روغن، برنج، حبوبات، لبنیات، خرما و رب گوجه‌فرنگی است .

 

وی با اشاره به اینکه مرحله نخست این طرح واریز مبلغی به حساب مددجویان بود، تصریح کرد: این مبلغ برای خانواده‌های یک نفری 30 هزار تومان، برای خانواده‌های دو نفری 60 هزار تومان  و به ازاء هرنفر اضافه یکصدهزار ریال تا سقف 120 هزار تومان   برای خانوادهای تحت پوشش بود .

 

این مسئول با اشاره به اینکه افراد مشمول طرح قبلی شامل مرحله دوم  هستند، خاطرنشان کرد: این افراد و افرادی که اخیرا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی هستند، می‌توانند از این بسته‌ها بهره‌مند شوند.

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: مدد‌جویانی که اخیرا تحت پوشش کمیته امداد امام (ره)و بهزیستی قرار گرفته‌اند می‌توانند از طریق پیامکی که به آنها ارسال می‌شود یا از طریق مدد‌کاران کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی اعلام خواهد شد نسبت به تهیه این بسته‌ها اقدام کنند .

 

غریوی با اشاره به اینکه در مرحله نخست این طرح 21 هزار و 390 خانوار در کمیته امداد امام خمینی تحت پوشش این طرح قرار گرفتند، گفت: 6 هزار و 922 خانوار مستمری بگیر بهزیستی تحت پوشش این طرح بودند. 

 

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم این طرح آغاز شده است، بیان داشت: مدد‌جویان چهار ماه فرصت دارند بسته‌های حمایتی را دریافت کنند .

 

این مسئول با اشاره به اینکه مددجویان می‌توانند با مراجعه به تعاونی‌ها و فروشگاه‌ها بسته‌های حمایتی خود را دریافت کنند، اظهار کرد: نیازی نیست مددجویان در روز‌های نخستین به فروشگاه‌ها و تعاونی مراجعه کنند در طول چهار ماه فرصت دارند این بسته‌ها را دریافت کنند .

۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید