اخبار

کاهش نرخ سود بانکی انتظار واحدهای تولیدی از رئیس جمهور است

کاهش نرخ سود بانکی انتظار واحدهای تولیدی از رئیس جمهور است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کاهش نرخ سود بانکی در راستای استفاده شرکت‌های تولیدی صنعتی استان زنجان از تسهیلات بانکی یکی از انتظارات مدیران این واحدهااز رئیس جمهور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان زنجان اظهار کرد: جلسات مختلفی بااعضای شورای هماهنگی در سطح استان تشکیل شده و برنامه‌ریزی‌های لازم به عمل آمده است.

وی به برنامه‌های اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  در سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه اشاره کرد و افزود: بازدید از پروژه خوابگاه کارگران، بازدید از بیماران بیمارستان امام حسین (ع) در رابطه با طرح سلامت و بازدید از مراکز زیر پوشش سازمان بهزیستی زنجان بخشی از برنامه‌های این اداره کل و ادارات تابعه استانی است.

این مسئول با بیان اینکه سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه سرشار از خیر و برکت برای استان است، تصریح کرد: در راستای حل برخی از مشکلات پیشنهاداتی جمع بندی شده که ارئه خواهد شد..

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان کاهش نرخ سود بانکی در راستای استفاده شرکت‌های تولید صنعتی استان، اصلاح شیوه‌نامه اعطای تسهیلات صندوق توسعه ملی و ... را از پیشنهادات و درخواست‌های مدیران واحدهای تعاونی وخصوصی استان عنوان کرد

 

۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید