اخبار

جذب 15 درصدی اعتبارات اداره کل تعاون زنجان در سال جاری

جذب 15 درصدی اعتبارات اداره کل تعاون زنجان در سال جاری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان از جذب 15 درصدی اعتبارات اداره کل تعاون استان در سال جاری خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رفع معضل اشتغال نیاز به عزم ملی دارد، تصریح کرد: برای رفع این مشکل باید همه دستگاه‌های مرتبط با همکاری اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه ‌اجتماعی استان زنجان در ادامه با اشاره به سفر رئیس جمهور به زنجان و پیگیری موضوعات اشتغال در این سفر، اظهار کرد: در آستانه سفر مطالبات و خواسته‌ها در زمینه بهبود وضعیت کسب و کار، به ویژه در استان پیشنهاد شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه از جمله پیشنهادات ارائه شده، پرداخت تسهیلات کم بهره از سوی بانک توسعه تعاون است، تصریح کرد: پرداخت تسهیلات از سوی بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی حوزه تعاون به تعاون‌گران و شرکتهای تعاونی، موجب حل مشکلات در این زمینه خواهد شد.

غریوی همچنین اصلاح شیوه‌نامه صندوق توسعه ملی را نیز از دیگر پیشنهادات اداره کل تعاون استان اعلام کرد و گفت: طبق شیوه نامه موجود در این زمینه، واحدهای تولیدی قادر به دریافت تسهیلات از این صندوق با 5 میلیارد تومان هستند، و همین امر موجب شده که بسیاری از واحدهای تولیدی در استان زنجان به علت حجم فعالیتی که دارند، نتوانند تسهیلات مربوط را دریافت کرده و از آن استفاده کنند.

این مسئول در پایان با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته به استان زنجان، طی سال جاری، اضافه کرد: امسال 73 میلیارد تومان اعتبار به استان اختصاص یافته که از این مبلغ فقط 15 درصد در شش ماهه نخست سال جذب شده است.

 

۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید