اخبار

بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از شرکت های تعاونی

بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از شرکت های تعاونی
معاون سیاسی امنیتی استاندار به اتفاق مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری از شرکت تعاونی پوشاک معین زنجان بازدید بعمل آوردند
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید که با همراهی تعدادی از مدیران و مسئولان انجام شد از شرکت تعاونی پوشاک معین زنجان واقع در شهرک صنعتی بازدید بعمل آمده و از فرآیند تولید اطلاع حاصل نموده و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند .

خانم بهرامی مدیر عامل شرکت تعاونی ضمن ارائه توضیحاتی اعلام کرد که در این واحد محصولات تولیدی با کیفیت و دقت بالا انجام می شود و به همین دلیل تقاضای خوبی از طرف بازار وجود دارد .

وی همچنین توضیح داد که به منظور بالا بردن کیفیت تولید و افزایش ظرفیت تولید شرکت در حال اخذ مجوز توسعه می باشدو نیز تقاضای تسهیلات به منظور خرید بیشتر مواد اولیه جهت افزای تولید را دارد.

در ادامه شهبازی اظهار داشت : می توان این شرکت تعاونی را نماد واقعی تعاون،همیاری و همکاری در جهت توسعه کارآفرینی ، اشتغال و توسعه عدالت اجتماعی عنوان نمود. وی توسعه بخشهای مختلف به منظور افزایش اشتغال زایی و بالا رفتن آمار شاغلین را خواستار شد.

غریوی در پایان بازید بیان داشت این تعاونی امروز با همت و پشکار اعضاء و مدیران تعاونی،به یکی از تعاونی های موفق تبدیل گردیده و برای ارتقاء این مجموعه آرزوی توفیق نمود.

۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید