اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای ناشی از کار وبهداشت روان در شرکت سبزدشت

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای ناشی از کار وبهداشت روان در شرکت سبزدشت
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای ناشی از کار وبهداشت روان برای کارگران شرکت سبزدشت شهرستان طارم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسن حسینی گفت :کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماریهای ناشی از کار وبهداشت روان با همکاری شبکه بهداشت ودرمان شهرستان طارم برای کارگران شرکت سبزدشت برگزار شد .

سرپرست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم افزود: اهمیت بهداشت روان وبهداشت محیط کار به شعار امسال که بهداشت روان مبنی بر زندگی کردن با بیمار اسکیزوفرنیا است تأکید کرد .

حسینی اظهار داشت : سالم بودن یک فرد تنها معیار جسمی آن شخص  نیست بلکه داشتن فکر سالم ، برقراری ارتباط مطلوب بادیگران ،داشتن اعتماد به نفس کافی ، توانایی مقابله مناسب با مشکلات زندگی ، توانایی تصمیم گیری به موقع،توانایی همدلی و درک دیگران و گفتار مناسب و مثبت را از نشانه های سلامت دانست  .

وی در ادامه تصریح کرد: ایمن نبودن محیط کار کارگران و ابزار کار آن ها به علت عدم رعایت دستورالعمل های حفاظتی و بهداشتی توسط کار فرمایان از یک طرف و همچنین عدم رعایت پاره ای از مقررات ایمنی و بی احتاطی و بی دقتی بعضی از کارگران از طرف دیگر باعث بروز حوادث در کارگاه ها می شود و استفاده از وسایل حفاظت فردی به عنوان راه حلی برای حفاظت کارگران تلقی می شود.

 

۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید