اخبار

بازدید از دو شرکت تولیدی آریا ذوب و پودرنگ کوثر درشهرک صنعتی زنجان

بازدید از دو شرکت تولیدی آریا ذوب و پودرنگ کوثر درشهرک صنعتی زنجان
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه جمعی از معاونین خود از خطوط تولید شرکت های آریا ذوب و پودرنگ کوثر بازدید نمود.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی به همراه جمعی از معاونین خود از خطوط  تولید شرکت های  آریا ذوب و پودرنگ کوثر بازدید نمودند و از نزدیک با روند تولید محصولات در این شرکت آشنا شدند.

غریوی اظهار داشت: موتور محرکه هر مجموعه تولیدی کارکنان آن هستند که می بایست در راستای حفظ اشتغال موجود و افزایش سطح اشتغال در سالی که رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری کرده اند تمام همت خود را بکار گیریم.

غریوی افزود : این بازدید ها در راستای بررسی موانع و مشکلات پیش ‌روی واحدهای تولیدی استان در اولویت کاری  این اداره کل قرار گرفته است و با تمام توان خود پیگیر حل این مشکلات خواهیم بود.

غریوی به اتفاق هیأت همراه  با حضور در دفتر شرکتها به ارائه گزارشات مربوط به روند اجرایی فعالیت های کارخانه ها و طرح های در دست اجرا ، برنامه های آتی ، میزان اشتغال ، برنامه های جذب نیروی انسانی توسعه ها در سال 1393 شرکت توسط مدیران عامل هر یک از شرکتها  گوش فرا داد .

۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید