اخبار

تجلیل از بازنشستگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

تجلیل از بازنشستگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و طی مراسمی از بازنشستگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تجلیل شد
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز فرخنده به کلیه اقشار جامعه ایران اسلامی، بخصوص بازنشستگان این اداره کل، بیان کرد: سخن گفتن و تقدیر از فعالیت طولانی شما در سال های متمادی،آسان نیست و به طور قطع این فعالیت های مستمر پشتوانه ای ارزنده برای استحکام پایه های کشور و انسجام نظام اداری بوده است..

وی اظهار داشت؛ما بر این باوریم که در فعالیت های خود نیازمند برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت های بازنشستگان جهت همیاری و استفاده از تجربیات مفید می باشیم که این امر جز با ارائه پیشنهادات و نظرات سازنده خود این افراد ممکن نمی باشد.

غریوی افتتاح اتاق فکر را یک الگو برای ارتقا و استفاده از توان بازنشستگان دانست و بیان کرد؛اگر برنامه ریزی ها پیش رو با توجه به موقعیت زمانی و مکانی موجود  انجام پذیرد می توانیم  فعالیت های مفیدی رادر استفاده از تجارب بازنشستگان اجرایی سازیم.

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از بازنشستگان تجلیل به عمل آمد. و اتاق فکر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز افتتاح گردید .

۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید