اخبار

ثبت تشکیل تعاونی‌های زنجان به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد

ثبت تشکیل تعاونی‌های زنجان به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد
مدیرکل تعاون استان زنجان گفت: در سال‌ جاری ثبت تشکیل تعاونی‌های مختلف به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، موسی متوسلین  در نخستین جلسه دولت الکترونیک استان، با اشاره به اینکه این اقدام در راستای کاهش حضور مراجعه کنندگان به ادارات تعاون استان است اظهار داشت: این طرح در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به درخواست مورد نظر آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرای می‌شود.
وی با بیان اینکه افراد متقاضی پس از ثبت مشخصات خود در سایت تعاون می‌توانند به آسانی از نتایج نهایی درخواست خود آگاه شوند، افزود: پس از بررسی‌های نهایی درخواست متقاضیان اعلام می‌شود.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه ایجاد دفاتر پیش‌خوان در روستاها می‌تواند خدمات مناسبی را در بخش تعاون ایجاد کند، اذعان داشت: به دلیل عدم دسترسی روستاییان به اینترنت ایجاد دفاتر پیش خوان می‌تواند خدمات موثرتری در ارتباط با ثبت و تشکیل شرکت‌های تعاونی انجام دهد.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون اداره کل تعاون استان 11 خدمات مختلف الکترونیکی را به اقشار مردم ارائه می‌دهد ابراز داشت: از این تعداد هشت مورد آن در ارتباط با‌ درخواست‌های مختلف مردمی است.
متوسلین ثبت‌نام از متقاضیان اشتغال را از دیگر خدمات تعاون استان خواند و ‌خاطر نشان ساخت: اداره کل تعاون در سال‌جاری ثبت نام متقاضیان اشتغال را به صورت الکترونیکی آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه افراد متقاضی پس از ثبت‌نام کد رهیگیری دریافت می‌کنند بیان داشت: اطلاعات ارائه شده در اختیار بنیاد کارآفرین استان قرار می‌گیرد.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه هدف از اجرای این طرح آموزش، توانمندسازی و ساماندهی افراد جویای کار در استان است افزود: در این راستا اداره کل تعاون با اعطای تسهیلات و همچنین حمایت‌های لازم به ایجاد شرکت تعاونی اقدام می‌کند.
وی ثبت نام از متقاضیان مسکن مهر استان به صورت الکترونیکی را از دیگر اقدامات اداره تعاون اعلام کرد ابراز داشت: در این ارتباط افراد متقاضی پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری می‌توانند از وضعیت خود در این بخش آگاه شوند
۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید