اخبار

مشارکت فعالانه بانوان استان زنجان در اتحادیه ها وشرکتهای تعاونی استان

مشارکت فعالانه بانوان استان زنجان در اتحادیه ها وشرکتهای تعاونی استان
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از مشارکت فعالانه بانوان استان زنجان در اتحادیه ها وشرکتهای تعاونی استان خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در تکمیل این خبر اعلام نمود: که تعداد 437تعاونی بانوان با اشتغالزایی 3840نفر در گرایش های مختلف از جمله کشاورزی،خدمات،فرش دستباف،تامین نیاز تولید کنندگان،تامین نیاز مصرف کنندگان،حمل ونقل،چند منظوره،صنعتی،عمرانی واتحادیه ها مشارکت فعال داشته ونقش عمده ای در رشد اقتصاد تعاونی استان دارد.

وی در ادامه افزود : به حمایت های قانونی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان از تعاونی های تحت پوشش از جمله تعاونی های بانوان تاکید نموده وبا توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تعاون را چشمه جوشان اشتغال دانسته که می تواند با اجتماع افراد بیکار در کنار هم وجمع شدن سرمایه های خرد و کوچک مشکل بیکاری را مخصوصا در بین جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی برطرف نماید.

غریوی لازمه تحول در بخش تعاون را گسترش فرهنگ تعاون و روحیه جمعی بین آحاد مختلف جامعه دانسته که در این صورت می تواند با استفاده از خرد جمعی موجبات رشد و رونق اقتصادی را فراهم نماید.

۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۳:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید