اخبار

استاندار زنجان:در بخش اشتغال محوریت با تعاون است

استاندار زنجان:در بخش اشتغال محوریت  با تعاون است
محمد رئوفی نژاد بابیان اینکه دولت در سال‌ جاری مباحث مختلفی همچون مسکن و اشتغال را در سر لوحه برنامه‌های خود قرار داده است، خاطر‌نشان کرد: در بخش اشتغال محوریت آن با تعاون مورد توجه قرار گرفته است
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد  جلسه دولت الکترونیک استان، با اشاره به نامگذاری امسال به همت و کار مضاعف اظهار داشت: در این ارتباط در بخش دولت الکترونیک باید یک حرکت مضاعف در استان انجام شود.
وی با بیان اینکه در این بخش باید گام‌های بلندتری برداشته شود، افزود: برای رسیدن به اهداف مورد نظر بخش دولت الکترونیک در استان باید بیش از گذشته فعالیت قابل توجه انجام گیرد.
استاندار زنجان با تأکید بر اینکه برای تحقق این بخش در استان باید هدف‌گذاری‌ها و فعالیت‌های بیشتر و کار آمدتری انجام شود، اظهار داشت: در این ارتباط با برنامه‌ریزی صحیح و مناسب می‌توان به اهداف تعیین شده دست یافت.
وی با اشاره به اینکه در سال‌ جاری دستگاه‌های مربوطه باید کارها و خدمات جدیدی در جلسات ارائه کنند، افزود: فرصت کنونی پیش آمده گویای این مطلب است که استان باید برای توسعه روز‌افزون خود در بخش‌های مختلف به ویژه دولت الکترونیک کارآیی و نوآوری جدیدی را عرضه کند.
رئوفی‌نژاد با بیان اینکه بهره‌گیری از شیوه‌های سنتی دیگر کارآیی لازم را ندارد، بیان داشت: با توجه به این موضوع باید خدمات جدید و به روز برای رضایت‌مندی مردم ارائه شود.
وی با بیان اینکه دولت در سال‌ جاری مباحث مختلفی همچون مسکن و اشتغال را در سر لوحه برنامه‌های خود قرار داده است، خاطر‌نشان کرد: در بخش اشتغال محوریت آن با تعاون مورد توجه قرار گرفته است.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه استفاده از فرصت‌ها در دیگر بخش‌های استان‌ نیز بیش از گذشته مورد تأکید است، افزود: اگر استان با این رویکرد کنونی دولت، برای توسعه همه‌جانبه در حوزه‌های متعدد حرکت نکند فوایدی برای استان ندارد.
وی با تأکید بر اینکه برای رسیدن به اهداف مورد نظر ایجاد یک برنامه نرم‌افزاری جامع ضروری است، اظهار داشت: با استفاده از این برنامه می‌توان مشکلات و معضلات موجود در این بخش را کاهش داد.
رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه استان زنجان از جمله استان‌های معدود از نظر فراهم شدن زیر‌ساخت‌های بخش دولت الکترونیک در کشور است، خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر استان هیچ مشکلی در ارتباط با فراهم شدن مسائل زیر‌ساختی ندارد.
وی با تأکید بر اینکه اعضای جلسات نباید مستمع صرف باشند، گفت: دستگاه‌های عضو جلسات موظفند با ارائه برنامه و خدمات جدید حضور مؤثری داشته باشند
۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید