اخبار

437 تعاونی بانوان در زنجان فعال است

437 تعاونی بانوان در زنجان فعال است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 437تعاونی بانوان با اشتغالزایی سه هزار و 840 نفر در زمینه های مختلف فعالیت می کنند

احمد غریوی روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه بانوان نقش بسزایی در تولید و رشد اقتصادی جامعه ایفا می کنند، افزود: کشاورزی، خدمات، فرش دستباف، تامین نیاز تولید کنندگان و مصرف کنندگان، حمل و نقل، چند منظوره، صنعتی و عمرانی از جمله زمینه های فعالیت بانوان در شرکت های تعاونی استان زنجان است .

وی اظهار کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب تعاون چشمه جوشان اشتغال است که می تواند با اجتماع افراد بیکار در کنار هم و جمع شدن سرمایه های خرد و کوچک مشکل بیکاری، به خصوص در بین جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی برطرف  کند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان لازمه تحول در بخش تعاون را گسترش فرهنگ تعاون و روحیه جمعی بین آحاد مختلف جامعه دانست و گفت: با گسترش این فرهنگ می توان با استفاده از خرد جمعی موجبات رشد و رونق اقتصادی را فراهم کند.

غریوی تقویت تعاونی‌های مختلف به ویژه تعاونی‌های بانوان را مهم ارزیابی کرد و گفت: این تعاونی‌ها نقش مطلوبی در رشد اقتصاد تعاونی استان زنجان دارند .

وی بر لزوم حمایت از فعالیت‌های بانوان در قالب تعاونی تاکید کرد و گفت: حمایت‌های قانونی از این تعاونی‌ها صورت می گیرد .

این مسئول با بیان اینکه تعاونی‌ها بانوان کارآیی خود را به خوبی نشان داده‌اند، افزود: بانوان می‌توانند با تشکیل تعاونی‌ها به امر اشتغالزایی و کار آفرینی کمک کنند .

۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید